Cera dojrzała

Seria do cery dojrzałej z roślinnymi komórkami macierzystymi Roślinne komórki macierzyste zastosowane roślinne komórki macierzyste PhytoCellTecTM Malus Domestica pochodzą od uznanego, szwajarskiego producenta, a pozyskiwane są w opatentowanym procesie z komórek niezwykle odpornej odmiany szwajcarskiej jabłoni. Ten bardzo kosztowny surowiec (około 5x droższy od czystego srebra) posiada znakomite, unikalne działanie:- chroni komórki macierzyste skóry, – opóźnia starzenie komórek skóry, -zwiększa witalność komórek macierzystych skóry. Dzięki temu ma doskonałe działanie przeciwstarzeniowe, przeciwzmarszczkowe i ochronne — możesz tego doświadczyć na własnej skórze. Zastosowany olej jest czystym, ekologicznym olejem bez chemicznych dodatków, produkowanym zgodnie z wytycznymi Ecocert.Wszystkie trzy kremy dostępne w serii wzajemnie się uzupełniają, a ich składniki zapewniają kompleksowe działanie: przeciwzmarszczkowe, ochronne (UV i wolne rodniki), regenerujące, nawilżające i natłuszczające. Seria zalecana jest w pielęgnacji cer dojrzałych: suchej, wrażliwej, mieszanej, normalnej i lekko tłustej. Kremy mają lekką konsystencję, szybko się wchłaniają pozostawiając na skórze delikatny film i mogą być stosowane jako podkład pod makijaż.

KREM POD OCZY DRENUJĄCO-WYGŁADZAJĄCY

Do stosowania w codziennej pielęgnacji pod oczy i w okolicy tzw. kurzych łapek. Główne składniki / funkcje (oprócz roślinnych komórek macierzystych):- wypełnienie zmarszczek oraz błyskawiczny efekt liftingujący w obszarze tzw. kurzych łapek — lekko wyższe stężenie substancji aktywnych niż w kremie na dzień.- działanie drenujące zmniejszające cienie i worki pod oczami (kofeinakorzystnie wpływa na układ krwionośny i limfatyczny, a Nikkol VC-IP, znakomicie przenikająca pochodna witaminy C, (rozjaśnia skórę pod oczami). Kosmetyki naturalne i najnowsze technologie. stawiamy na bezpieczeństwo i skuteczność. Produkty z tej serii oparte są o skuteczne surowce naturalne oraz najnowsze osiągnięcia kosmetologii, bez składników potencjalnie niebezpiecznych dla naszego zdrowia (z działaniem rakotwórczym włącznie), bądź też niewskazanych jak parabeny, pochodne formaldehydu, pochodne ropy naftowej (m.in. wazelina, parafina), PEG-i, silikony czy sztuczne barwniki. Dzięki temu nie pozostawiają one na skórze warstwy niewchłanialnej, która ją obciąża i zatyka pory, a dodatkowo powoduje wizualny efekt połysku, tzw. „świecenie się” skóry. Nasze produkty są inne — szybko się wchłaniają i umożliwiają łatwe nałożenie makijażu. Kluczową rolę w skutecznym działaniu kosmetyków odgrywa nie tylko dobór substancji aktywnych, ale także ich ilość— my zawsze stosujemy się do zaleceń producentów surowców, które są oparte o wyniki licznych testów skuteczności — dzięki temu nasze produkty naprawdę aktywnie działają. Przykładem takiego podejścia jest m.in. maksymalna zalecana przez producenta dawka roślinnych komórek macierzystych w kremie rewitalizując-przeciwzmarszczkowym na noc. Odstępstwem od naturalności jest bezpieczna, hypoalergiczna kompozycja zapachowa (naturalne olejki eteryczne są potencjalnymi alergenami) — użyte stężenie nie przekracza 0,2%.

KREM NA NOC REWITALIZUJĄCO-PRZECIWZMARSZCZKOWY

Do stosowania w codziennej pielęgnacji na noc po demakijażu.Główne składniki / funkcje (oprócz roślinnych komórek macierzystych):- rozpuszczalny kolagen pochodzenia morskiego—dostarcza składników do syntezy kolagenu w skórze, odbudowuje barierę hydrolipidową skóry;- Nikkol VC-IP — nowoczesna pochodna witaminy C (o ponad 7x lepszej przenikalności przez skórę niż zwykła witamina C) stymuluje syntezę kolagenu wykorzystując także budulec z morskiego kolagenu, chroni przed skutkami promieniowania UV, rozjaśnia skórę i wybiela przebarwienia.- roślinny zamiennik retinolu —substancja roślinna o działaniu przeciw-starzeniowym porównywalnym do retinolu, ale bez jego ograniczeń: podrażnień, alergii i przeciwwskazań jak ciąża czy zabiegi laserowe; zastosowane stężenie odpowiada stężeniu retinolu na poziomie ok. 2,25%.

KREM NA DZIEŃ OCHRONNO-LIFTINGUJĄCY

Do stosowania w codziennej pielęgnacji na dzień. Główne składniki / funkcje (oprócz roślinnych komórek macierzystych):- bezpieczny, mineralny filtr UVA/UVB (SPF 12, Ecocert) — w przeciwieństwie do tzw. filtrów chemicznych działa na zasadzie odbicia promieni słonecznych: przepuszcza zaledwie około 8% promieniowania UVB.- szybki efekt wypełnienia zmarszczek (mieszanina kwasu hialuronowegoi wyciągu z żywicy Commiphora mukul — technologia chroniona patentem), wypycha zmarszczki od środka zwiększając rozmiar adipocytów.- błyskawiczny efekt liftingujący (specjalny polisacharyd liftingujący) — szybko napina skórę zwiększając widoczne działanie przeciwzmarszczkowe.