Seria wielozadaniowa

Seria wielozadaniowa z olejem arganowym

KREM POD OCZY NAWILŻAJĄCO-DRENUJĄCY

Działanie: przeciwzmarszczkowe i nawilżające (kwas hialuronowy, polisacharydy), redukcja cieni i obrzęków pod oczami (polisacharydy, kofeina), ochrona przed wolnymi rodnikami i skutkami działania promieniowania UV (olej arganowy, witamina E, kwasy omega). – polecany w codziennej pielęgnacji do stosowania pod oczami i w miejscu tzw. kurzych łapek, ma lekką konsystencję i szybko się wchłania pozostawiając na skórze delikatny film, może być stosowany jako podkład pod makijaż. Dlaczego kosmetyki naturalne? Kosmetyki naturalne to bezpieczeństwo i skuteczność. Produkty z tej serii oparte są o surowce naturalne, bez składników potencjalnie niebezpiecznych dla naszego zdrowia (z działaniem rakotwórczym włącznie), bądź też niewskazanych jak parabeny, pochodne formaldehydu, pochodne ropy naftowej (m.in. wazelina, parafina), PEG-i, silikony czy sztuczne barwniki. Dzięki temu nie pozostawiają one na skórze warstwy niewchłanialnej, która ją obciąża i zatyka pory, a dodatkowo powoduje wizualny efekt połysku, tzw. „świecenie się” skóry. Nasze produkty są inne — mają za zadanie szybko się wchłonąć i umożliwić łatwe nałożenie makijażu. „Naturalne” wcale nie oznacza „mniej skuteczne” — bardzo często nowoczesne substancje aktywne dostępne są w wersjach naturalnych z certyfikatami, jak i w tańszych wersjach konserwowanych m.in. parabenami — oczywiście nie idziemy tu na cenowe kompromisy i stawiamy na naturę. Kluczową rolę w skutecznym działaniu kosmetyków odgrywa nie tylko dobór substancji aktywnych, ale także ich ilość — my zawsze stosujemy się do zaleceń producentów surowców, które są oparte o wyniki licznych testów skuteczności — dzięki temu nasze produkty naprawdę aktywnie działają. Odstępstwem od naturalności jest bezpieczna, hypoalergiczna kompozycja zapachowa (naturalne olejki eteryczne są potencjalnymi alergenami) — zastosowane stężenie to tylko 0,1%.

KREM NA DZIEŃ NAWILŻAJĄCO-OCHRONNY

Działanie: przeciwzmarszczkowe i nawilżające (kwas hialuronowy, polisacharydy), ochrona przed wolnymi rodnikami i skutkami działania promieniowania UV (olej arganowy, wyciąg z grzybów shiitake, witamina E, kwasy omega);- polecany w codziennej pielęgnacji skóry twarzy, ma lekką konsystencję i szybko się wchłania pozostawiając na skórze delikatny film, może być stosowany jako podkład pod makijaż.

OLEJ ARGANOWY

Płynne złoto MarokaWe wszystkich trzech produktach użyliśmy oleju arganowego, który:- reguluje sebum (natłuszcza, ale nie przetłuszcza), – odżywia nawet suchą skórę, – pomaga odbudować prawidłową barierę skóry. – zwalcza wolne rodniki- pomaga chronić skórę przed niekorzystnym wpływem środowiska (słońce, wiatr, zimno). Zastosowany olej jest czystym, ekologicznym olejem bez chemicznych dodatków, produkowanym zgodnie z wytycznymi Ecocert. Wszystkie trzy kremy dostępne w serii wzajemnie się uzupełniają, a ich składniki zapewniają kompleksowe działanie: nawilżające, regenerujące, przeciwzmarszczkowe i ochronne (także przed wolnymi rodnikami). Seria zalecana jest w pielęgnacji cery tłustej, normalnej, mieszanej, lekko suchej oraz cery z niewielkimi problemami naczynkowymi.