Tonizacja

FERUL TONIC (200ml)

Tonik do pielęgnacji skóry twarzy. Kwas ferulowy ma zastosowanie w przeciwdziałaniu starzeniu się komórek skóry. Eliminuje wolne rodniki.

VITAMIN C TONIC (200ml)

Tonik do pielęgnacji skóry twarzy. Kwas L-askorbinowy poprawia koloryt poszarzałej skóry, stymuluje syntezę kolagenu, zwalcza wolne rodniki.

LACTO TONIC (200ml)

Preparat LACTO TONIC przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji odwodnionej, wrażliwej skóry, naczynkowej. Kwas laktobionowy nawilża naskórek, wzmacnia ochronną barierę naskórkową. Dodatkowo stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.
Kwas laktobionowy ma właściwości antyoksydacyjne. Hamuje działanie enzymów tzw. metaloproteinaz oraz rodników tlenowych, przez co zapobiega tworzeniu się zmarszczek, teleangiektazji i zwiotczeniu skóry. Kwas laktobionowy nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie UV.

AMBER TONIC (200ml)

Tonik z kwasem hydroksybursztynowym działający antyseptycznie oraz przeciw zaskórnikowo.

Produkt również rozjaśnia i nawilża skórę. Amber Tonik przeznaczony jest do pielęgnacji całorocznej.

Jest to produkt idealny jako uzupełnienie terapii gabinetowej przy użyciu produktów z linii Amber Peel.

AZA TONIC (200ml)

Tonik z kwasem 5% kwasem azelainowym przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej, naczyniowej, jak również do pielęgnacji skóry z trądzikiem różowatym.

Produkt jest przeznaczony do pielęgnacji całorocznej również latem.

SKIN REVITAL TONIC (200ml)

Tonik ma formułę płynu micelarnego. Obecność 5% kwasu migdałowego wpływa nawilżająco na skórę, wspomaga odnowę i regenerację skóry, reguluje procesy rogowacenia.
Skóra po zastosowaniu toniku staje się bardziej miękka, poprawia się jej koloryt. Skóra z rozszerzonymi porami, bliznami potrądzikowymi nabiera delikatności, blizny się spłycają.

LIGHTENING TONIC (200ml)

Tonik ma formułę płynu micelarnego. Zawiera kwas mlekowy o stężeniu 5% co wpływa na poprawę nawilżenia skóry, zmniejszenia zmarszczek, spłycenie blizn potrądzikowych.
Tonik reguluje wydzielanie sebum, zmniejszenie zmian trądzikowych i przebarwień skóry. Codzienne stosowanie toniku wpływa na przedłużenie efektów działania zabiegu z użyciem preparatu peel-mission LIGHTENING.

ANTI COMEDO TONIC (200ml)

Tonik ma formułę płynu micelarnego. Zawiera kwas pirogronowy o stężeniu 5%. Znakomicie wpływa na oczyszczenie skóry z zaskórników dodatkowo zabezpieczając cerę przed nadmiernym przetłuszczaniem się.

ANTI AGE TONIC (200ml)

Tonik ma formułę płynu micelarnego. Zawiera kwas glikolowy o stężeniu 5% co wpływa na zmniejszenie zmarszczek, spłycenie blizn, zmiękczenie, wygładzenie skóry, poprawia barwą i fakturę skóry, wpływa na odmłodzenie i poprawę elastyczności skóry.
Dodatkowo rozjaśnia plamy pigmentowe, oczyszcza skórę, reguluje zaburzenia rogowacenia. Codzienne stosowanie toniku wpływa na przedłużenie efektów działania zabiegu z użyciem preparatu peel-mission ANTI AGE.

ANTI ACNE TONIC (200ml)

Tonik ma formułę płynu micelarnego co pozwala bardzo dokładnie oczyścić skórę z zanieczyszczeń.

2% kwas salicylowy zawarty w toniku przyczynia się do odblokowania porów, zapobiega tworzeniu się wyprysków, pomaga oczyścić skórę z zaskórników. Dodatkowo tonik działa łagodząco i nawilżająco.