OXYbrazja

Proponujemy odnowę skóry nowoczesną metodą złuszczania i rewitalizacji, wykonywaną przy pomocy sprężonego powietrza i rozproszonych kropli soli fizjologicznej, emitowanych z prędkością 200 m/s. Zabieg ten ma szerokie spektrum działania. Można działając płytko, odświeżyć skórę – efekt rozjaśnienia, wygładzenia i dotlenienia. Przy głębszym działaniu, możliwa jest redukcja przebarwień, zmarszczek a nawet blizn. Zabieg oxybrazji łączy w sobie złuszczanie obumarłych komórek naskórka z głębokim nawilżeniem skóry. Jako czynnik abrazyjny (ścierny) wykorzystuje się płyny oraz sprężone powietrze o zwiększonej koncentracji tlenu.

Oxybrazja wykonywa na jest „na mokro”, dlatego odczucia w trakcie zabiegu są przyjemniejsze niż przy zwykłej mikrodermobrazji wykonywanej za pomocą korundu (tlenku glinu) czy głowicami diamentowymi. Zabieg oxybrazji jest wykonywany metodą bezdotykową, nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu urządzenia ze skórą klientki. Procedura jest całkowicie bezpieczna oraz bezbolesna.

Zabieg oxybrazji może być łączony z zabiegiem kolagenowym, z wprowadzaniem witaminy C i innych substancji czynnych, może też być wykonywany w połączeniu z mezoterapią kwasem hialuronowym jak równeż z zabiegami laserowymi (usówanie przebanNień, likwidacja rumienia).

Zabieg polecamy również dla skóry naczyniowej i bardzo wrażliwej. Może być wykonany pojedynczo np. przed ważną imprezą lub w serii raz w tygodniu.

Efekty działania oxybrazji:
– złuszcza martwy naskórek,
– redukuje „kurze łapki”, spłyca głębokie zmarszczki,
– zmniejsza blizny potrądzikowe,
– zwęża rozszerzone pory skóry,
– usuwa zaskórniki i zanieczyszczenia,
– odmładza skórę, dotlenia,
– uelastycznia skórę, regeneruje, nawilża,
– redukuje worki pod oczami,
– pobudza wzrost nowych komórek skóry,
– zmniejsza łojotok,
-wyrównuje koloryt skóry, redukuje przebarwienia starcze i posłoneczne.